Alfa Romeo, Türkiye Pazarında Göz Kamaştırıyor!

22 Eyl 2023
0 Yorum
Alfa Romeo, Türkiye Pazarında Göz Kamaştırıyor!
İÇİNDEKİLER

Türkiye otomotiv sektöründe, yüksek kaliteli tasarımları ve performans odaklı araçlarıyla bilinen Alfa Romeo, 2023 yılında da başarısını sürdürüyor. İlk 8 ayda, önceki yıla kıyasla 11 kat büyüme rakamıyla dikkat çeken marka, Tonale modeliyle Premium Kompakt SUV segmentinde en çok ilgi gören 5 modelden biri olma başarısını sürdürüyor. Markanın Türkiye’deki popülerliği, artan satış rakamları ve genişleyen müşteri kitlesiyle her geçen gün daha da pekişiyor.

Alfa Romeo, Eylül ayında otomobil tutkunlarına özel yeni fırsatlarla karşımıza çıkıyor. Firma, son dönemde ürün gamı üzerinde herhangi bir fiyat güncellemesi yapmamış olmasının yanı sıra, cazip satın alma seçenekleriyle de tüketicinin ilgisini çekiyor. Özellikle Stelvio ve Giulia modelleri için sunulan “Nakit İndirim Kampanyası ve Takas Desteği” ya da alternatif olarak “Nakit İndirim Kampanyası ve Kredi Kampanyası” promosyonları, otomobil severler için kaçırılmayacak teklifler arasında.

Mart ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulan yenilenen Stelvio ve Giulia için, 200 bin TL’ye varan nakit indirim imkanı bulunuyor. Buna ek olarak, 150 bin TL’lik takas desteği ya da Koç Fiat Kredi aracılığıyla “400 bin TL’ye 12 ay, yüzde 0,99” faiz oranıyla kredi seçeneği de mevcut.

Tonale modeline özel bir diğer kampanya kapsamında ise, “Paket Kampanyası” ile Driving Assistance Pack, Sunroof ve Sunroof+Driving Assistance Pack donanımlı araçlarda seçilen paket hediye ediliyor. Bunun yanında, “400 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99” faizli kredi ya da 150 bin TL takas desteği gibi farklı avantajlardan yararlanma şansı da sunuluyor.

Kısacası, Alfa Romeo, Türkiye pazarındaki etkileyici büyümesini, sunduğu cazip fırsatlar ve yüksek kaliteli araç modelleriyle destekleyerek sürdürmeyi hedefliyor. Eylül ayında bu avantajlı tekliflerle bir Alfa Romeo sahibi olmak, otomobil tutkunları için oldukça cazip bir fırsat olarak göze çarpıyor.

Güncel Alfa Romeo Modelleri

haraketli araba