BMW 8 Serisi Gran Coupe
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
BMW 8 Serisi Gran Coupe EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

8 Serisi Gran Coupe Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi Gran Coupe
BMW 840i xDrive Gran Coupé M Sport
340
Otomatik
Benzin
7.877.000 ₺

8 Serisi Gran Coupe Resimleri

BMW 8 Serisi Gran Coupe

BMW 8 Serisi Gran Coupe Hakkında Genel Bilgiler

BMW 8 Serisi Gran Coupe modeli rakiplerine göre daha iyi boyutlara ve rahat sürücü deneyimine sahip olması ile dikkat çekiyor. 8 Serisi Gran Coupe aynı zamanda gösterişli yapısı ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Bu serinin güncellenen ikinci nesliyle birlikte piyasaya sunulan Gran Coupe modeli ileri teknolojik detaylar ile birlikte geliyor.

İkonik bir aydınlatma sistemine sahip olan araçta böbrek ızgara tarzı hemen arabanın yapısını ortaya koyuyor. İçinde 10,25 inç bilgi, 12,3 inç eğlence ekranları bulunuyor. Bu iki detay araca olan inancın yükselmesine ve kalitenin otomatik bir şekilde artmasına yardımcı oluyor.

BMW 8 Serisi Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW 8 Serisi yapısı gereği iki kapılı olarak üretilen bir araçtır. Ancak firma tarafından özel olarak üretilen 4 kapılı bir modeli de vardır. Bu 8 Serisi Gran Coupe olarak sunuluyor. Bu aracın 2019 yılında üretilen modeliyle birlikte sunulan bir araçtır.

V8 motora sahip olan araç aynı zamanda çift turbo şarj ile daha güçlü bir yapıya hitap etmeyi başarıyor. Bu araç coupe ve cabrio modelleriyle aynı güç yapısına sahip olmasının yanında V6 motor seçeneği ile onlardan ayrılıyor. 8 Serisi Gran Coupe’nin aynı kasaya sahip olan diğer araçların dingil mesafesine göre 201 mm daha uzun olduğunu da eklememiz gerekiyor.

BMW 8 Serisi Gran Coupe Yakı Tüketimi Değerleri

BMW 8 Serisi Gran Coupe modeli farklı motor seçenekleri ile satılıyor. Boş ağırlığı 2070 kilo olan araç 440 bagaj hacmi ile birlikte geliyor. Yük kapasitesi 445 olan aracın maksimum izin verilen toplam ağırlık miktarı 2440 kilodur.

  • Şehir içi ortalama 100 kilometre yakıt tüketimi 11 litredir.

625 beygir güce sahip olan aynı zamanda 750 Nm tork ile birlikte geliyor. Maksimum hız sınırı 250 ile 305 arasında değişen model ayrıca 0’dan 100 kilometreye 3,3 saniye gibi kısa bir sürede çıkabilme şansına sahiptir. Bunun gibi detayların yanında kişiselleştirme imkanı sunulması da aracı özel kılıyor.

BMW 8 Serisi Gran Coupe Renk Seçenekleri

BMW 8 Serisi Gran Coupe dört kapılı lüks spor otomobil olarak özel tasarımı ve birçok güçlü detayı ile dikkat çekiyor. Bunların başında dış renk imkanı bulunuyor. Metalik renklerden oluşan renk yelpazesinde kırmızı, siyah, beyaz, mavi, yeşil gibi farklı renk imkanları bulunuyor.

Bunların yanında güçlü konfor detaylarını ekleme, jant yapısını belirleme, güçlü farklı motor imkanları gibi birçok seçenek var. Bu detaylar aracın kalitesini gösteren önemli detaylar olarak karşımıza çıkıyor.

0 0 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba