BMW M8 Gran Coupe
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
BMW M8 Gran Coupe EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

M8 Gran Coupe Fiyat Listesi

BMW M8 Gran Coupe
BMW M8 Gran Coupé xDrive Competition
625
Otomatik
Benzin
9.703.000 ₺

M8 Gran Coupe Resimleri

BMW M8 Gran Coupe

BMW M8 Gran Coupe Hakkında Genel Bilgiler

BMW M8 Gran Coupe modeli kullanıcısına dört kapılı lüks otomobil keyfine ulaşma şansını sunuyor. M8 platformu içerisinde tek dört kapılı model olan Gran Coupe seçeneği sportif detaylarının yanında özel lüks dokunuşları ile kendinizi özel hissettirmek isteyenlerin genelde tercihi oluyor.

Güçlü motoru, yüksek performansa cevap veren süspansiyonları, konfor detayları, teknolojik özellikleri ile M8 Gran Coupe genel anlamında sınıfının en iyi aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Yüksek hıza kısa sürede çıkabilmesinin yanında bu süratte uzun süre kalabilen bir motora ve teknik aksama sahip bu araç tüm hatları ile sahibini cezbetmeyi başarması ile dikkat çekiyor.

BMW M8 Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW M8 Gran Coupe 4.4 litrelik bir motor ile birlikte geliyor. V8 motoru toplamda kullanıcıya 625 beygir güç üretme şansı sunuyor. M TwinPower Turbo motora sahip olan bu araç teknik aksamları, özel süspansiyon teknolojiler ile dikkat çekiyor. 750 Nm torka sahip olan spor otomobil 0’dan 100 kilometre hıza 3,2 saniyede ulaşmayı başarıyor.

0’dan 200 kilometre hızaysa 10,6 saniyede ulaşarak bu anlamda özel bir derece yakalama şansı sunuyor. Dış tasarım dili ile sportif bir yapıya sahip olan bu araçta M performans özellikleri de bulunuyor. Lüks detaylara sahip olan araç özel ayrıcalıklı atmosferi ile dikkat toplamayı da başarıyor.

BMW M8 Gran Coupe Yakıt Tüketimi Değerleri

BMW M8 Gran Coupe yakıt anlamında sürücüsüne fazla yüklenmiyor. Aşağıda ortalama bir sürüşte ulaşılan ortalama yakıt değerlerini göreceksiniz. Tabi hızı seviyor ve uzun süre yüksek hızda aracınızı kullanmak veya şehir içinde düşük hızda kullanıyorsanız bu değerlerde oynamalar olacaktır.

  • Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 11,6 ile 11,2 litredir.

68 litrelik bir depoya sahip olan araç maksimum hız olarak 250 km/s ile 305 km/s imkanı ile birlikte sunuluyor. Sizde tercihinizi V8 motora sahip olan bu canavara göre yapabilirsiniz. BMW M8 Gran Coupe genel olarak sportifliği ve lüksü bir arada tercih edenlerin başlıca tercihi olarak kabul ediliyor.

BMW M8 Gran Coupe Renk Seçenekleri

BMW M8 Gran Coupe, BMW’nin ürettiği M serisine ait araçların en ilgi çekici modelleri arasında yer alıyor. M tasarımı ile sportifliği dört kapılı bir araçta yaşama şansınızı sunarken, iç tasarım detaylarında aynı mantığın kabul edildiği görülüyor.

BMW M8 Gran Coupe için renk seçenekleri de sunuluyor. Kırmızı, siyah, beyaz, mavi ve gri renkler veya tonlarını araç için tercih edilebiliyor. Bu da aracın daha kişisel bir yapıya kavuşmasına yardımcı oluyor.

0 0 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba