BMW X4
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
BMW X4 EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

X4 Resimleri

BMW X4

BMW X4 Hakkında Genel Bilgiler

BMW X4 kompakt SUV bir araç olarak üretilmiştir. Lüks SUV olarak sınıflandırılan bu araç 5 kapılı bir seçenek olarak sunuluyor. Spor coupe bir model olan araç için firmanın ürettiği diğer araçların çizgilerine yakın noktalar olduğunu görülüyor. 2014 yılında satışa sunulan aracın ikinci nesil versiyonuysa 2018 yılında satışa sunulmuştur.

Kalitesi ile bir adım önde olmak, lüks bir SUV araç tercih etmek isteyenler için dizel ve benzinli seçenekleri bulunuyor. Tüm modellerinde standart dört çeker özelliği bulunan araç kaliteli süspansiyon ve alüminyum birleşenlere sahiptir. CLAR adı verilen Küme Mimarisi kullanılarak yapılan araç güvenlik ve sağlamlık anlamında sınıfı geçmeyi başarıyor.

BMW X4 Teknik Verileri

BMW X4 teknik anlamda özel seçimler yapmak için uygun bir şekilde sunuluyor. 2 litrelik ve 3 litrelik benzinli seçenekleri bulunan araçta, 2 litrelik ve 3 litrelik dizel seçenekleri de bulunuyor. Bu özel SUV model için 8 vitesli tek bir otomatik vites seçeneği sunuluyor.

Aracın boş ağırlığı donanım seçeneğine göre 1715 ile 1895 kilo arasında değişiyor. Uzunluğu 4752 mm, genişliği 1918 mm ve yüksekliği 1621 mm olarak sunuluyor. Güvenlik testlerinden başarı ile geçen bu araç için farklı güç değerleri ve hızlanma değerleri de bulunuyor.

Bunun sebebi aracın farklı donanım ve motor seçenekleri ile birlikte müşteriye sunulmasından kaynaklanıyor.

BMW X4 Yakıt Tüketim Değerleri

BMW X4 motor gücüne, ağırlığa ve kullanım tarzına göre değişiklik gösteriyor. Burada size 2 litrelik dizel motora ve 190 beygir gücüne sahip olan aracın ortalama yakıt tüketim değerleri hakkında bilgi vereceğiz. Farklı bir motoru tercih edecekseniz onun için verilen yakıt değerlerine de bakabilirsiniz.

  • Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 5,7 litre ile 6,5 litre tüketim değeri vardır.

Dizel motor seçeneğine sahip olan bu model için maksimum limit koyulan hız sınırı 213 km/s olarak veriliyor. 0’dan 100 kilometrede 7,9 saniyeye ulaşan X4, ayrıca küçük bir elektrikli motordan da destek alıyor. Boş ağırlığı 1840 kilo olan araçta 525 litrelik bir bagaj hacmi bulunuyor.

BMW X4 Renk Seçenekleri

BMW X4 özel bir kompakt lüks SUV model için birçok dinamik ve sportif detay sunuluyor. Sizde bunu kendiniz için özel hale getirme şansına sahip oluyorsunuz. Dış renk seçenekleri için kırmızı, beyaz, mavi, siyah, gri gibi renkler var. Tabi özel bir renk tercihi içinde sizlere gerekli destek firma tarafından sunuluyor. BMW X4 lüksü, konforu ve performansı sevenler için birçok farklı detay ile sunulması sayesinde istediğinize ulaşmanıza yardımcı oluyor.

0 0 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba