Changan Auto Eado EV460
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Changan Auto Eado EV460 EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

Changan Eado E460 Hakkında Genel Bilgiler

Changan Eado EV460, firma tarafından kompakt SUV bir model olarak piyasaya sunulan bir modeldir. Araçla ilgili detaylar aşağıda ki gibidir.

Tarihi

Changan firması tarafından üretilen Eado modelinin farklı bir segmenti olarak ilk olarak 2018 yılında piyasaya sunulmuş bir modelidir. Gelişmiş bir menzile ve hızlı şarj etme özelliğine sahip olan araç bu detayları ile öne çıkmayı başardı.

Teknik Özellikleri

Changan Eado EV460, elektrikli motoru ile piyasaya sunulan bir modeldir 5 kişilik olan bu araç 0’dan 100 kilometre hıza 11,5 saniyede çıkmayı başarıyor. Pil gücüne göre 550 km’ye kadar menzili sürücülerine sunuyor. Hızlı bir şarj gücüne sahip olan aracın motor gücü 136 beygir olarak sunuluyor.

Aracın maksimum hız sınırı 140 km/s olarak sunuluyor. Aracın tam dolumu 8,5 saati bulurken, yarım saatte yüzde 80 şarj olmayı başarıyor. Tek vitesli şanzıman ile sunulan araç farklı versiyonları ile sunuluyor.

Yakıt Tüketimi

Changan Eado EV460, araç tamamen elektrikli olarak sunuluyor. 100 kilometrede bu aracın maksimum tüketim miktarı 13 kWh olarak sunuluyor. Aracın kullanım alanına, tarzına ve koşullarına göre bunda değişiklik olabiliyor.

Renk Seçenekleri

Changan Eado EV460 modeli için 5 farklı renk seçeneği sunuluyor. Beyaz, siyah, kırmızı, mavi ve kahverengi renkler sunuluyor. İç tasarımı standart olarak sunulan modelde özel eklemeler yapılmasına imkan tanınıyor.

Özellikler

Changan Eado EV460, suni iç derisi, güzel renk seçenekleri, yüksek teknolojik detayları, eğlence sistemleri ve özel güvenlik sistemleriyle dikkat çekiyor. Standart şarj soketine sahip olan model 17 inç alaşımlı jant yapılarına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Sabit oranlı iletim ile gücünü yola aktaran modelde, bağımsız süspansiyon yapısı ön kısımda bulunuyor. Arka kısımda çok bağlantılı bağımsız süspansiyon bulunuyor. Bu da aracın yola daha güvenlik şekilde yapışmasını sağlıyor. Hızlı şarj kapasitesi yüzde 80 olan aracın pilleri lityum li-on olarak sunuluyor. 163 beygir güce sahip olan bu aracın 410 litre bagaj hacmi bulunuyor.

4 2 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba