Changan Auto Honor
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Changan Auto Honor EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

Changan Honor Hakkında Genel Bilgiler

Changan Honor, Çinli otomotiv firması Changan Auto tarafından üretilen bir modeldir. 7 kişilik olan bu aracın detayları aşağıda ki gibidir.

Changan Honor Üretim Tarihi

Changan Honor ilk olarak 2011 yılında üretilmiş bir modeldir. Kompakt MPV olarak üretilen bu araç 7 kişilik olarak tasarlanmıştır. Farklı motor ve şanzıman seçeneklerine sahip olan araç 2017 yılında yeni versiyonu ile satışa sunulmuştur.

Changan Honor Teknik Özellikleri

Changan Honor modeli 7 kişilik bir MPV modeldir. 5 kapılı olan araç benzinli motor seçenekleri ile sunuluyor. 1.5 litrelik motora sahip olan araç için 1.3 litrelik benzinli seçenekte bulunuyor. Önden çekişli olan bu araç 46 litrelik bir yakıt deposu ile sunuluyor.

Aracın uzunluğu 4.3 metre, genişliği 1.6 metre, yüksekliği 1.8 metre’dir. Aracın ortalama ağırlığı 1295 ile 1315 kilo arasında değişiyor. Donanım seçeneklerine göre bu fark oluşuyor. 5 ileri manuel şanzıman seçeneği ile sunulan Changan Honor modelinin günümüzde Honor S adında farklı bir seçeneği de bulunuyor. 605 litrelik bagaj kapasitesine sahip olan araç güvenlik konusunda sınıfının en iyileri arasında yer alıyor.

Changan Honor Yakıt Tüketimi

Changan Honor modeli 5 ileri şanzımanı ile birlikte maksimum 170 kilometre hız limiti ile sunuluyor. Araç için sunulan 1.5 litrelik motorun ortalama yakıt tüketimi 6,8 kilometredir. Her 100 kilometre mesafe için bu sınır bulunuyor. Tabi kullanım tarzına ve sürüş koşullarına göre bu oranlar değişebiliyor.

Changan Honor Renk Seçenekleri

Changan Honor firma tarafından siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve kahverengi renk seçenekleri ile sunuluyor. Standart ve ergonomik bir iç tasarıma sahip olan 7 kişilik MPV model sınıfının en uygun fiyatı ile birlikte Çin ve Rusya bölgesinde satılıyor.

Changan Honor Özellikler

Changan Honor şehir içi taşımacılığı ve geniş aileler için tasarlanan bir kompakt MPV modellerden bir tanesidir. 5 kapılı olan araç önden çekişlidir. 1.5 litrelik benzinli motorunun yanında 5 ileri manuel seçeneği bulunuyor. 2012 yılından bu tarafa daha çok Çin’de satılan bu araç ülke dışında da bazı bölgelerde bulunuyor.

5 1 Oy
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba