Chery OMODA 5, Satışlarıyla Yeni Bir Başarıya Ulaştı!

05 Eyl 2023
0 Yorum
Chery OMODA 5, Satışlarıyla Yeni Bir Başarıya Ulaştı!
İÇİNDEKİLER

Chery’nin prestijli alt markası OMODA, global arenada büyümesini sürdürüyor ve yeni bir başarı hikayesini daha kucaklayarak, Temmuz 2023 ihracat rakamlarını açıkladı. OMODA, belirtilen dönemde olağanüstü bir şekilde %10,73’lük bir artış kaydederek, 15.735 adetlik bir ihracat satışına imza attı. Bu başarısıyla, 2023 yılının Ocak-Temmuz dönemini kapsayan kumülatif ihracatını 86.556 birime çıkardı. Global Crossover-SUV arenada, OMODA kendini hızla kabul ettiriyor ve yenilikçi, modaya uygun tasarımıyla önümüzdeki aylarda da dikkat çeken bir performansa imza atmaya hazırlanıyor.

Bu prestijli marka, sofistike ve trend bir görünümle, adrenalin dolu sürüş deneyimi, Euro NCAP tarafından onaylanmış 5 yıldızlı güvenlik özellikleri ve zengin, akıllı teknolojik donanımlarıyla yeni nesil genç tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Chery OMODA, Mart 2023’ün sonlarında Türkiye’de piyasaya sürüldü ve ardından ilk serisi müşterilere teslim edilmeye başlandı. Bu özel lansman, İtalya’da 16 Temmuz ve İspanya’da 31 Temmuz’da tüketicilerle buluşmayı başarıyla sürdürdü.

Ayrıca, OMODA 5 modeli Temmuz 2023’te Avustralya’nın popüler Gold Coast bölgesinde düzenlenen global bir maraton etkinliğine katılarak atletlere destek verdi. OMODA, bu etkinlikte sergilediği çekici ve sportif tasarımıyla, güneşin altında parlayan kumların ve enerjik koşucuların arasında adeta bir simge haline geldi. Bu etkinlik, markanın dolu dolu yaşam felsefesinin mükemmel bir temsilcisi oldu.

OMODA, global pazarlarda sürekli bir büyüme göstererek, Ağustos 2023 itibarıyla 14 farklı pazarda SUV trendlerini şekillendirmeye ve liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Marka, sofistike tasarımı ve üstün teknolojiye sahip araçlarıyla, müşterilere sadece bir araç değil, bir yaşam tarzı sunmayı hedefliyor, bu da onun global arenada hızla büyümesini destekliyor.

Dünya genelinde bir kullanıcı kitlesini hedef alarak eğlencenin ön planda olduğu bir marka kimliği oluşturmayı amaçlayan OMODA, çeşitli bölgelerdeki müşterileriyle özel etkinlikler düzenleyerek, bu stratejisini başarıyla sürdürüyor. Türkiye’de de bu bağlamda, geçtiğimiz Temmuz ayının sonlarına doğru OMODA 5 modeline özel “With Chery With Love” (WCWL) isminde bir etkinlik gerçekleştirdi. Bu özel organizasyonda, 32 adet Chery OMODA 5 ve 80’den fazla müşteri ile aileleri, bir barbekü partisi ve canlı müzik eşliğinde keyifli ve eğlenceli bir gün yaşadılar.

Bu süreçte OMODA 5, markanın küresel çapta genişlemesinde kritik bir role sahip olmaya devam ediyor. OMODA 5, global gençlik trendlerini derinlemesine analiz ederek estetik bir perspektifle crossover bir SUV tasarlıyor. Bu tasarım, elmas kesimli geometrik matrix ızgarası, enerjik ve dominant omuz hatları, 18 inçlik çift tonlu alaşımlı jantları, hızlı geri çekilen tavan çizgisi ve diğer futuristik tasarım özellikleriyle “Hareket Halindeki Sanat” konseptini yenilikçi bir bakış açısıyla yorumluyor. Genç kullanıcılarını target alarak, OMODA 5, gelenekselin dışında, ileri teknolojiye dayanan bir vizyon sunuyor, böylece geleceğin silüetini bugünden çiziyor ve Z jenerasyonunun beklentilerini karşılıyor.

OMODA, küresel kullanıcılarını yakın zamanda bir dizi yenilikle şaşırtmaya hazırlanıyor. OMODA 5’in güçlü performansının ardından, marka yeni bir elektrikli araç olan OMODA 5 EV’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yeni model, en son akıllı teknoloji entegrasyonlarıyla 2023 yılının son çeyreğinde dünya genelindeki otomobil pazarlarına sunulacak. Yenilikçi özellikleri ve çarpıcı tasarımıyla OMODA 5 EV, OMODA’nın global pazardaki etkinliğini ve liderliğini daha da pekiştirecek gibi gözüküyor.

En Çok Tercih Edilen Chery Modelleri

haraketli araba