Togg T10X İçin Yeni Sipariş Dönemi Başlıyor!

28 Oca 2024
0 Yorum
Togg T10X İçin Yeni Sipariş Dönemi Başlıyor!
İÇİNDEKİLER

2023 yılının başarılı bir dönemini geride bırakan Togg, Türkiye genelinde 19 bin 583 müşterisine T10X akıllı cihazlarını ulaştırarak önemli bir kilometre taşı gerçekleştirdi. Yenilikçi yaklaşımlarını sürdüren şirket, tüm müşterilerine yönelik sipariş sürecini 20 Ocak’ta başlatıyor. Bu yeni dönem, önceden çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılar için de fırsatlar sunuyor. 2023 yılında çekilişte yedek listede yer alan müşterilere 6-10 Ocak tarihleri arasında araçlarını kişiselleştirebilmeleri için bir konfigürasyon güncelleme şansı tanınmıştı. Aynı zamanda, nisan ayında çekilişe katılıp sipariş hakkı elde edemeyenler için de 15-19 Ocak tarihleri arasında sipariş verme önceliği sağlanmıştı. Şimdi ise, 20 Ocak itibarıyla sipariş ekranları tüm kullanıcılar için erişime açılacak.

T10X modeline sahip olmak isteyen herkes, Togg’un mobil uygulaması Trumore üzerinden siparişlerini verebilecek. Sipariş sürecine dahil olmak için kullanıcıların App Store, Google Play ya da App Gallery üzerinden Trumore uygulamasını indirerek bir kimlik (ID) oluşturmaları gerekiyor. 2024 yılında ise çekiliş sistemine son verilerek, siparişlerin alım sırası, araç konfigürasyon özellikleri ve buna bağlı üretim planlamasına göre teslimatların yapılması planlanıyor. Togg, 2024 yılında ayrıca kurumsal müşterilerden de sipariş almayı hedefliyor.

Akıllı cihazlarındaki güvenlik ve konfora yönelik yazılımları sürekli güncelleyerek, cihazların uzun yıllar boyunca yeni kalmasını ve yüksek ikinci el değerine sahip olmasını amaçlayan Togg, 2024 üretim yılında sunulacak T10X modellerindeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında da bilgi verdi. Standart olarak 18 inç jantlarla donatılmış V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefon entegrasyonu, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası gibi “teknoloji ve konfor” paketiyle sunuluyor. Kullanıcılar, isterlerse bu donanım tipini uzun menzil seçeneğiyle de tercih edebilecekler. Daha üst seviye donanım tipi olan V2 ise, standart olarak 19 inç jantlarla geliyor ve V1’deki özelliklere ek olarak, elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar, ön cam ve ısıtmalı arka koltuklar ile acil durumlarda devreye giren çocuk tespit sistemi gibi “kış paketi” özelliklerini içeriyor. Bu donanım çeşitliliği ve yenilikçi özellikler, Togg’un 2024 yılına yönelik stratejik planlarının ve müşteri odaklı yaklaşımının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

haraketli araba