XPeng Motors, eHi Car Services ile Anlaşmaya Vardı!

21 Tem 2022
0 Yorum
XPeng Motors, eHi Car Services ile Anlaşmaya Vardı!
İÇİNDEKİLER

Çinli EV otomobil üreticisi XPeng Motors, 19 Temmuz’da Çin’in önde gelen araç kiralama hizmetleri sağlayıcısı eHi Car Services ile stratejik bir işbirliği ilişkisine ulaştığını duyurdu. İki taraf, önümüzdeki üç yıl içinde araç tedarikini artıracak ve operasyon işbirliğini geliştirecek ve ayrıca süper şarj sisteminin tamamlanmasını teşvik edecek. Ayrıca şirketler, araç operasyonlarını ve kullanıcı hizmet deneyimlerini iyileştirmek için çalışacaklar.

Anlaşmaya varıldıktan sonra eHi, XPeng’i satın alacak ve çalıştıracak. Birkaç grup halinde motor modelleri. Şu anda, Xpeng Motors, yaz aylarında Guangzhou, Shenzhen, Tianjin, Hangzhou, Zhengzhou, Haikou ve Sanya dahil olmak üzere yedi farklı şehirde kullanılacak olan eHi’ye ilk parti araçlarını teslim etti. Yeni bir enerji aracı üreticisinin, toplu halde bir elektrikli araç başlatmak için bir seyahat kiralama platformuyla ilk kez çalıştığını belirtmekte fayda var.

eHi Car Services, ülke çapında 500’den fazla şehirde 10.000’den fazla doğrudan servis noktası, 200’den fazla model ve 80.000’den fazla filo büyüklüğü sunan Çin’deki en büyük araç kiralama ve araç hizmetleri sağlayıcılarından biridir.

eHi’nin başkan yardımcısı ve pazarlama müdürü Leo Cai şunları söyledi: “Bu, yeni enerjili araç stratejimizde çok önemli bir kilometre taşı olacak. Daha fazla tüketici, XPeng’in mükemmel ürünlerini deneme fırsatına sahip olacak. Bu işbirliği, Çin’in yeni enerjili araç endüstrisinin gelişimine daha faydalı keşifler getirecek. “

XPeng Başkan Yardımcısı Wang Tong, bu işbirliği için büyük umutlar besliyor ve bunun sadece tedarik seviyesiyle sınırlı kalmamasını, aynı zamanda şarj düzenleri ve akıllı cihaz deneyimlerine ek olarak otomobil ve seyahat ekolojileri gibi diğer birçok boyutta daha yenilikçi modelleri keşfetmesini bekliyor.

 XPeng Motors Araba Modelleri

haraketli araba