Yuanhang Y7
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Yuanhang Y7 EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

Yuanhang Y7 Hakkında Genel Bilgiler

Yuanhang Y7, modern otomobil tasarımının ve mühendisliğinin bir harikası olan D sınıfı bir spor lüks sedan modelidir. 5260×2000×1490mm ölçülerindeki bu araç, 3128mm’lik geniş aks mesafesi ile hem geniş iç mekan sunar hem de yol tutuşunu optimize eder. Araç, pürüzsüz ve keskin hatlarıyla dikkat çekerken, dinamik uçan hatları ve çerçevesiz, yenilikçi akıllı makas kapılarıyla adeta bir sanat eserini andırır. Bu özellikler, Yuanhang Y7’nin sıra dışı bir çekicilik ve zarafet sunmasını sağlar.

Araç dış tasarımındaki heykelsi yan hatlar, zarif bir bel çizgisi ve hafif bir duruş yaratır, bu da Y7’ye etkileyici ve unutulmaz bir görünüm kazandırır. İç mekan tasarımına gelince, Yuanhang Y7, sportif bir düzene sahip olup sadelik ve genişlik hissi sunar. Spor otomobil tasarımından ilham alan ergonomik iç mekan, sürücüye ve yolculara, uzun sürüşlerde dahi rahatlık ve performansı bir arada yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Genel olarak, Yuanhang Y7, tasarımı, performansı ve konforuyla, lüks sedan segmentinde yeni bir standart belirler ve sürücülere unutulmaz bir sürüş deneyimi vaat eder.

0 0 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba