Yudo Hakkında

Yudo Auto, 2015 yılında, Çin’in Fujian Eyaleti’nde, devletin finansal destekleri ve yerel yönetimlerin katkıları ile hayata geçirildi. FAC Group’un temelleri üzerine inşa edilen bu şirket, yeni enerji araçları ve onların temel bileşenlerinin araştırma, geliştirme, üretim ve satışını kapsayan kapsamlı bir iş modeli geliştirmiştir. Yudo Auto, Çin’in ulusal yeni enerji araç politikasından aldığı destekle ve Fujian Eyaleti ile Putian Şehri’nde faaliyet gösteren borsaya kayıtlı şirketlerin katılımı ile gücünü artırmıştır.

Geliştirme Stratejisi

Yudo Auto, gelecek vizyonunu saf elektrikli SUV modellerine odaklamış durumda. Şirket, önümüzdeki üç yıl içerisinde Fujian Eyaleti’nde yeni bir enerji araç endüstrisi inşa etmeyi ve bu süreçte üç yeni modeli piyasaya sürmeyi planlamaktadır. “Bulut Gücü, Bulut Diski ve Bulut Keyfi” olarak adlandırılan üç ana platforma dayanan elektrikli araç teknolojisi mimarisini oluşturmayı ve bu yolla otomobil mühendisliğinde yenilikçi bir akım yaratmayı amaçlamaktadır.

Kurumsal Misyon

Yudo Auto, sürdürülebilir bir gelecek yaratma misyonunu benimsemiştir. Bu çerçevede, sürdürülebilir ve akıllı elektrikli sürüşü öncülük ederek, kullanıcılara akıllı ve bağlantılı bir sürüş deneyimi sunmayı ve otomobil Ar-Ge’sini yenilikçi yaklaşımlarla desteklemeyi hedeflemektedir.

Marka Felsefesi

“DEĞİŞİM İÇİN YARATMAK (CREATING FOR CHANGE)” sloganı, Yudo Auto’nun genç ve dinamik marka kimliğini yansıtmaktadır. Bu slogan ile şirket, genç tüketicilere ulaşmayı, onlarla duygusal bir bağ kurmayı ve kullanıcı deneyimini sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Teknolojik Yaklaşım

Yudo Auto, elektrifikasyonu temel alan araç entegrasyonu, hafif yapılı malzemeler ve akıllı bağlantı teknolojilerindeki gelişmelere odaklanmıştır. Şirket, “Bulut Gücü, Bulut Diski ve Bulut Keyfi” olarak tanımlanan üç ana platform üzerine inşa edilen elektrikli araç teknolojisi mimarisini geliştirmeyi hedefliyor.

Yudo Fiyat Listesi

3 Fiyat Listesi

 3
Yudo 3 415 KM Menzil
95 HP
Otomatik
Elektrik
1.150.000 ₺

Yudo Haberleri

haraketli araba