Avatr Hakkında

AVATR, eski Sanskrit dilinde bir konsept olan “avatar”ın modern ve yenilikçi bir yorumudur. Bu tarihi terim, esasen “bedenlenme” veya “fiziksel form” anlamına gelir, ancak biz bu konsepti bir adım öteye taşıyarak, onu bir kullanıcının, zeka dolu bir paralel evrende, kendi ikincil bir benliğini oluşturabileceği bir platform olarak yeniden tanımlanmıştır. AVATR, bir yandan size günlük yaşamınızda destek olarak “en duygusal zeki arkadaşınız” olurken, diğer yandan da sizin bu benzersiz yolculukta daha güçlü bir benliğinizi keşfetmenize olanak tanır, böylece aşkın ve tutkunun peşinden korkusuzca ilerleyebilirsiniz.

AVATR’ın marka kimliği, birçok farklı yüzey ve hattın birleşiminden oluşan sofistike bir polihedron olarak görselleştirilmiştir. Bu hatların kucaklayıcı birliği, yenilmez bir ruhu ve sizin özsaygınızı ön planda tutan zengin bir yaşam tarzını temsil eder. Biz, erişilebilir teknoloji ve yenilikçi tasarım ile sadece bir seyahat değil, bir yaşam stili sunuyoruz, böylece yaşamınızın her alanında özgür, huzurlu ve zarif hissedebilirsiniz.

AVATR Teknolojisi

2018 yılında kuruluşundan bu yana, AVATR Teknolojisi, kullanıcı deneyimini sıcak ve akıllı bir şekilde dönüştürmeyi amaçlayan, geleceğin insan merkezli mobilite teknolojilerini araştırmakta ve geliştirmektedir. “Avatar” konseptinden ilham alarak, biz, her kullanıcının, zeka dolu bir paralel evrende farklı bir benlik yaratmasını ve en duygusal zeki arkadaşınız olmasını hedefliyor.

Yeni Akıllı Elektrikli Araçlar (SEV) sektöründe öncü bir araştırmacı olarak, AVATR Teknolojisi, global arenada üst düzey bir SEV markası yaratma görevini üstlenmiştir. Changan Otomobil, Huawei ve CATL gibi endüstri liderlerinin desteğiyle, AVATR Teknolojisi, akıllı araç çözümleri ve akıllı enerji ekosistemini, yenilikçi bir SEV mimarisi olan CHN ile birleştiriyor. Bu yeni işbirliği modeli sayesinde, şirket Çin’de SEV endüstrisinin çekirdek yeteneklerini tamamen özerk bir şekilde ele geçirmiş ve kapsamlı bir gelişim sağlamıştır. Şirketin merkezi Çin’in tarihi ve kültürel zengin Chongqing şehrinde yer almaktadır ve global bir izlenim bırakmak adına Şanghay, Çin ve Münih, Almanya’da stratejik şubeler kurmuştur.

Avatr Fiyat Listesi

11 Fiyat Listesi

 11
Avatr 11 - 680 KM Menzil
578 HP
Otomatik
Elektrik
56.700 $

12 Fiyat Listesi

 12
Avatr 12 - 650 KM Menzil
578 HP
Otomatik
Elektrik
68.000 $

Avatr Haberleri

haraketli araba