Aston Martin DBS Superleggera
Uzunluk
4712 mm
Genişlik
1969 mm
Yükseklik
1295 mm
Kapı Sayısı
3
Bagaj Hacmi
325 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Aston Martin DBS Superleggera EuroNCap
2017 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
97
Çocuk Yolcu
Güvenliği
84
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
60

DBS Superleggera Fiyat Listesi

Aston Martin DBS Superleggera
Aston Martin DBS Superleggera Coupe
715 hp
Otomatik
Benzin
319.125 $
Aston Martin DBS Superleggera Volante
715 hp
Otomatik
Benzin
337.525 $

DBS Superleggera Resimleri

Aston Martin DBS Superleggera

Aston Martin DBS Superleggera Hakkında Genel Bilgiler

Aston Martin DBS Superleggera firma tarafından yüksek performans vermesi için 2018 yılından bu tarafa satılan bir GT modelidir. DV11 V12’yi temel olarak oluşturulan bu araç farklı değişikler ve özel detayları ile çıtayı biraz daha yukarı çıkarması ile dikkat çekiyor.

Farklı versiyonları bulunan DBS Superleggera Volante, OHMSS, GT Zagato ve özel olarak sunulun DBS Superleggera 007 modeli bulunuyor. Tek bir motor seçeneği ile sunulan araç 2 kapılı coupe olarak dikkat çekiyor. 8 ileri vitesli olan araç birçok ek özelliği ile sınıfı içerisinde en dikkat çekici değerler ile birlikte firma tarafından sunuluyor.

Aston Martin DBS Superleggera Teknik Özellikler

Aston Martin DBS Superleggera modeli 5,2 litrelik Aston Martin A31 çift turbo şarjlı V12 motoru ile birlikte sunuluyor. Bu motorun farklı versiyonları da bulunuyor. Bu araç 715 beygir güç ve 900 Nm tork gücü ile birlikte geliyor. Bunun için firma aracın tasarımında aracın ağırlık merkezini sağlamak için alçak ve arka noktaya koymayı tercih etmiştir.

8 ileri vites otomatik şanzımana sahip 2 kapılı coupe model 4.7 metre uzunluğa, 2,1 metre genişliğe ve 1,3 metre yüksekliğe sahiptir. 1693 kilo ağırlık ile sunulan model hızlanma konusunda kullanıcısına üç farklı sürüş modu sunuyor. GT, Sport ve Sport Plus olarak bu modları değerlendirmek mümkündür.

Aston Martin DBS Superleggera Yakıt Tüketimi Değerleri

Aston Martin DBS özel bir araç olarak sunuluyor. Yüksek kalite malzeme, yüksek kalite konfor ile gelen araç aynı zamanda dikkat çekici yakıt tüketim değerleri ile sunuluyor. Performans almak istediğinizde limitlerin çok fazla aşılmadığı görülüyor.

  • Düşük hızda yakıt tüketimi 100 kilometrede 23,2 litre,
  • Orta hızda yakıt tüketimi 100 kilometrede 13,5 litre,
  • Yüksek hızda yakıt tüketimi 100 kilometrede 11,3 litre,
  • Çok yüksek hızda yakıt tüketimi 100 kilometrede 11,7 litre,
  • Genel olarak yakıt tüketimi ortalama 100 kilometrede 13,5 litredir.

5,2 litrelik, 700’ün üzerinde beygir güce sahip V12 motoru şehir içerisinde kullanmak kullanıcısı açısından mantıklı bir seçim olarak görülmüyor.

Aston Martin DBS Superleggera Renk Seçenekler

Aston Martin DBS 340 kilometre maksimum hız limiti ile birlikte geliyor. Aracı kişisel bir hale getirmek firma tarafından mümkün olarak sunuluyor. Siyah, gri, mor, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve beyazın birden fazla tonunu aracın dış rengi olarak kullanmak mümkündür.

Deri iç mekan renkleri içinde aynı renk çeşitliliği bulunuyor. Tavan döşeme rengini dahi belirleyerek kendiniz için özel kişiselleştirme detayları ekleyerek bu özel araca sahip olmak mümkündür.

5 1 Oy
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba