SWM Hakkında

Shineray Group, kuruluşundan bu yana ‘Maddi, Zihinsel ve Manevi Zenginlikler Yaratma ve Bunları Çalışanları, Müşterileri ve Toplumu İle Paylaşma’ misyonunu benimsemiş ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmüştür. Global bir vizyona sahip olan Shineray, entegre üretim süreçlerine olan bağlılığıyla tanınır. Endüstri, finans ve internet teknolojilerinin entegrasyonu üzerine kurulu gelişim hedeflerini izleyen firma, güvenilir ve saygın bir işletme olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Bu süreçte, Shineray Group birçok prestijli ödül ve unvana layık görülmüştür. Bu başarılar arasında Çin’in Ünlü Markası, Ulusal Laboratuvar, Çin En İyi Kredi Kuruluşu, Çin’in İlk 500 İmalat Şirketi, Yüksek Teknoloji Kuruluşları, Chongqing’in İlk 50 Özel Kuruluşu, Chongqing’in İlk 50 Sanayi Kuruluşu, Sözleşmeye Bağlı ve Güvenilir Chongqing Kuruluşları, Chongqing Uluslararası E-Ticaret Model Kuruluşu, Chongqing’in En Mutlu Kuruluşu ve Ulusal Medeni Birim gibi saygın ödüller yer almaktadır.

Shineray, global bir perspektif ve yenilikçi bir yaklaşımla, sanayi ve teknolojinin öncüsü olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Firma, sanayi, finans ve internetin kesişim noktasında yer alan yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirerek, sektördeki liderliğini pekiştirmeyi hedeflemektedir. Shineray’ın bu tutumu, onu sadece bir üretici olmanın ötesinde, güvenilir ve saygın bir marka haline getirmiştir. Bu bağlamda, Shineray Group’un gelecekteki hedefleri arasında, maddi, zihinsel ve manevi refahı artırarak bu değerleri toplumun her kesimiyle paylaşmak yer almaktadır.

SWM Fiyat Listesi

SWM Haberleri

haraketli araba