Bentley Continental GTC
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Bentley Continental GTC EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

Continental GTC Fiyat Listesi

Bentley Continental GTC
Quattro 4.0 Turbo FSI 600 hp Tiptronic
3996cc
Otomatik
Benzin
7.488.637 ₺

Continental GTC Resimleri

Bentley Continental GTC

Bentley Continental GTC Hakkında Genel Bilgiler

Bentley Continental GTC, firmanın üretmiş olduğu GT modelinin üstü açılabilir versiyonudur. Lüks sınıf bir grand tourer araç olan bu model yüksek kalitesi, yüksek performansı ve daha birçok detayı ile birlikte kendisini ortaya koymayı başarıyor. GTC kullanıcılarına hız, konfor ve performansı aynı anda kaliteli bir şekilde yaşama şansı sunuyor.

Aracın tasarımında çok büyüleyici detaylar bulunuyor. Aracın dışında bulunan tüm detaylar parlak krom kaplama ile sunuluyor. 21 inç jantlar, üç ve beş kollu olarak veriliyor. Dörtlü egzoz çıkışı araca farklı bir hava katıyor. Birçok noktada tercih edilen el işçiliği aracın havasının değişmesine ve farklı bir şekilde kişileştirmeye yardımcı oluyor.

Bentley Continental GTC Teknik Özellikleri

Bentley Continental GTC modeli satışı sırasında V8 motor ile birlikte sunuluyor. 4 litrelik bu motor 542 beygir güç ve 770 Nm tork ile birlikte geliyor. Bir araçtan alabileceğiniz en yüksek performanslardan birisi ortaya çıkmış oluyor. 0’dan 100 kilometre hıza 4,0 saniyede ulaşabilen araç maksimum 318 km/s hız yapabiliyor.

Bunun yanında araçta dört farklı sürüş modu bulunuyor. Bu da her türlü yola ve ortama uygun sürüş yapabilmenizi sağlamış oluyor. Aracın uzunluğu 4,8 metre, genişliği 2,1 metre, yüksekliği 1,4 metredir. Bir caprio modelden alabileceğiniz en yüksek verimi sunan bu model ortalama yakıt tüketim değerleriyle de dikkat çekiyor.

Bentley Continental GTC Yakıt Tüketimi Değerleri

Bentley Continental GTC modeli fabrikadan 4 litrelik çift turbolu olarak çıkıyor. V8 motora sahip olan araç 770 Nm tork ve 542 beygir gücü sizlere sunuyor. Bununla beraber yakıt tüketimi değerleri de merak ediliyor.

  • Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 16,6 litre,
  • Şehirler arası yakıt tüketimi 100 kilometrede 8,9 litre,
  • Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 11,7 litredir.

Aracın ortalama sürüş menzili 769 kilometre olarak hesaplanmıştır. Verimlilik sınıfı E olarak sunuluyor. Düşük hızlarda ortalama yakıt değeri 20 litre seviyesine gelirken, yüksek hızlı sürüşlerde bu hız 10 litre seviyesine kadar düşebiliyor.

Bentley Continental GTC Renk Seçenekleri

Bentley Continental GTC modeli için verilen renk seçenekleri vardır. Bunun için standart olarak sunulan dört renk var. Bunlar Cool Stone, Rolling Hills, Hidden Depths ve Power of Contrast olarak sunuluyor. Jantlar, iç tasarım detayları, ön ızgara gibi birçok noktada renk tercihi yapılabiliyor. Tercih edilenler için özel olarak eklenebilen donanım, aksesuar, konfor detayları da firma tarafından renk seçimi ile birlikte sunulabiliyor.

4 1 Oy
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba