Bentley Continental GTC Azure
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Bentley Continental GTC Azure EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

Continental GTC Azure Fiyat Listesi

Bentley Continental GTC Azure
Quattro 4.0 Turbo FSI 600 hp Tiptronic
3996cc
Otomatik
Benzin
7.488.637 ₺

Continental GTC Azure Resimleri

Bentley Continental GTC Azure

Bentley Continental GTC Azure Hakkında Genel Bilgiler

Bentley Continental GTC Azure yapısı itibariyle üstü açık modellerin en üst sınıflarından bir tanesidir. Lüks seviyesinde bulunan bu model firmanın özel olarak yaptığı krom eklemeler ve düzenlemeler sebebiyle Azure adını almaktadır. Rahat kullanımı sayesinde sürüş bittikten sonra dahi kendinizi dinlenmiş ve rahat hissetmenize imkan tanınmaktadır.

Aracın açılabilir tavanı tamamen kumaştır. Şık bir silüete sahip olan araç coupe içerisinde yer almak isteyenler için farklı bir yapıya sahiptir. Azure yapısında ön ızgara, kanaf menfezleri, abmlemler, alt tampon gibi birçok detay özel parlak krom ile kaplanarak sunuluyor. Dört kişinin rahatça seyahat etmesi için gerekli alana sahip olan bu model kişileştirme yapılabilmesi açısından dikkat çekiyor.

Bentley Continental GTC Azure Teknik Özellikleri

Bentley Continental GTC Azure modeli 4 litrelik V8 motoru ile birlikte satışa sunuluyor. 8 ileri Dual Clutch şanzımana sahip olan bu model 542 beygir güç ve 770 Nm tork ile birlikte geliyor. Bu motor değerleri aracın 0’dan 100 kilometreye sadece 4,1 saniyede çıkmasına imkan tanımış oluyor. Tabi bununla beraber elektronik olarak sınırlanan maksimum hızı 318 km/s olarak sunuluyor.

Aracın uzunluğu 4,8 metre, aynadan aynaya genişliği 2,1 metre, yüksekliği 1,4 metre ve dingil mesafesi 2,8 metredir. Bu bir caprio araca göre çok uzun olarak kabul ediliyor. Bu da aracın kalitesini ve değerlerini ortaya koyması açısından dikkat çekiyor.

Bentley Continental GTC Azure Yakıt Tüketimi Değerleri

Bentley Continental GTC Azure güçlü motoru, özel konfor detayları ile sunulan lüks bir üstü açılan iki kapılı bir araçtır. V8 motorun ortalama ne kadar yakıt tükettiğini merak edenler için aşağıda ki rakamlar sunuluyor.

  • Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 16,6 litre,
  • Şehirler arası yakıt tüketimi 100 kilometrede 8,9 litre,
  • Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 11,7 litredir.

Aracın sürüş mesafesi 769 kilometre olarak sunuluyor. Modelin yakıt tüketiminde verimlilik sınıfı E olarak belirlenmiştir. Düşük hızda şehir içi kullanımlarda ortalama yakıt tüketimi 20 litreye ulaşabiliyor.

Bentley Continental GTC Azure Renk Seçenekleri

Bentley Continental GTC Azure almak isteyenler kendi taleplerine göre özel olarak ekleme ve çıkarma yapabilme hakkına sahiptir. Firma tarafından standart sunulan ana renk seçenekleri Oceanica, Blue Skies ve Bright Days, Alter EGQ ve Crimson Rose olarak sunuluyor.

Bunların dışında 22 inç jant, bilgi ve eğlence paketi, iç renk tasarımı, krom eklemeler, renkli iç tasarım ve yüksek dikiş noktaları gibi birçok özelleştirme yapma hakkınıza sahip olabilirsiniz.

0 0 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba