Europcar Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Europcar Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Europcar 1949 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te kurulmuş bir araba kiralama şirketidir. Raoul-Louis Mattei tarafından kurulan şirket günümüzde Amerika, Avrupa, Afrika, Batı Asya’yı kaplayan geniş bir bölgede 140’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. 10 bine yakın personeli bulunan şirket 1998 yılında Volkswagen tarafından satın alınarak yüzde yüz bu şirketin bir alt kuruluşu haline gelmiştir.

2006 yılında tekrar el değiştiren şirket bundan sonra birçok ekleme, satın alma ve şirketin farklı pazarlara açılımı ve halka açılımı gibi çalışmalar yaptı. 2021 yılında üç büyük şirketin içinde bulunduğu bir konsorsiyum şirketin alımını gerçekleştirdi. Bunların arasında Volkswagen Group, Alltersor ve Pon Holding yer alıyor. 2018 yılında toplam varlıklarının 7 milyar Euro’ya yaklaştığı şirket araç kiralama sektörünün en büyük firmalarından bir tanesidir.

Türkiye’de diğer ülkelerde ki kaliteli hizmet anlayışıyla birçok şehrimizde bulunan ofisleri üzerinden araç kiralama hizmetlerini sunuyorlar. Türkiye’de toplamda 81 adet ofisi bulunan şirketin 3500’nin üzerinde araç filosu bulunduğu biliniyor. Şirketin tüm işlemleri Faz Oto tarafından ülkemizde sunuluyor. Ülkenin birçok noktasında verdikleri hizmetleri 24 saat boyunca sunuyorlar.

Europcar şirketi hizmetlerini sürekli olarak genişlemeye odaklanıyor. Uzun prosedürleri aşmanıza ve rahat bir şekilde araç kiralama hizmetlerini düşük ücretler ile yapmanıza imkan tanıyor. Farklı iletişim noktaları sayesinde hem işlemlerden bilgi alabilmeniz hem de rahatça kiralama koşullarından yararlanmanıza firma tarafından izin veriliyor.

Europcar Firmasının Verdiği Hizmetler

Europcar araç kiralama firması ülkemizde birçok farklı kiralama hizmetini verimli bir şekilde sunuyor. Hem geniş ofis ağı hem de profesyonel personeli sayesinde sizlerde istediğiniz her türlü hizmeti gerekli güvence koşullarıyla alma şansına sahip oluyorsunuz.

  • Günlük Araç Kiralama
  • Aylık Araç Kiralama
  • Uzun Dönem Araç Kiralama
  • Yurt içi ve yurt dışı Araç kiralama hizmetleri
  • Karavan Kiralama

Tüm bu hizmetleri uzun yılların vermiş olduğu deneyimle sizlere sunuyor. Bu sayede işiniz, seyahat ve diğer işlemleriniz için rahat bir şekilde araç kiralama hizmeti almanız mümkün oluyor. Hizmetler arasında aracı istediğiniz havalimanından teslim alma, yaşanan sorunların anında çözümünün sağlanması gibi ek hizmetler, özel kampanyalar da bulunuyor.

Europcar Müşteri Hizmetleri

Europcar müşteri hizmetleri için farklı yolları müşterilerine sunuyor. 81 şubesi sayesinde yüz yüze bilgi almak için ofisleri ziyaret etmeniz sağlanıyor. Bunun yanında İstanbul/Kartal’da bulunan genel merkezi ile de iletişime kurmak sağlanıyor. Bunların dışında iletişim kurulabilecek yollar aşağıda ki gibidir.

  • İletişim numarası: 0 850 377 0 377
  • E-posta Adresi: info@europcar.com.tr
  • Web Site Adresi: europcar.com.tr

Bu hizmetlerin hepsini gün boyunca rahatça alarak verilen hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir, detaylarını öğrenebilir, isterseniz rezervasyon yaptırabilir ve ödemesini farklı ödeme yollarını tercih ederek yapabilirsiniz.

Tüm hizmetlerden ve alınan kiralama hizmetinden yeterli bilgi alınmadığı taktirde geri bildirim yapma şansınız da bulunuyor. Bu konuda dikkatli olmak ve doğru adımları atarak şirketin sunduğu hizmetleri almanız sağlanıyor.

Europcar Şubeleri

Europcar şirketi ülkemizin birçok farklı şehrinde toplamda 81 farklı ofis ve şubesi ile araç kiralama hizmeti veriyor. Ülkemizin birçok şehrinde bulunan birçok havalimanında bulunan şubeleri ile rahatça seyahat edenlerin araç kiralama işlemlerini yapmalarına imkan tanınıyor. Bunun dışında şehir merkezlerinde bulunan ofisleri ile iletişim kurmak mümkün oluyor.

Ofislere ait açık adres bilgilerinin yanında yine ofislere ait telefon numaraları ile gün boyunca onlarla belirlenen saatler dahilinde iletişim kurmanız mümkün oluyor. Bu konuda verimli bir işlem anlayışına sahip olan şirket bu anlamda kaliteli ve sorunsuz bir şekilde işlemlerini müşterilerine sunmayı başarmış oluyor. Sizde yaşadığınız her türlü sorun durumunda ister ofislere giderek isterseniz iletişim numaralarından bilgi alarak doğru adımları atabilirsiniz.

haraketli araba