Fiat Centoventi
Uzunluk
5012 mm
Genişlik
1998 mm
Yükseklik
1694 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
605 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5
Fiat Centoventi EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
93
Çocuk Yolcu
Güvenliği
87
Yaya
Güvenliği
71
Güvenlik
Ekipmanı
73

Centoventi Resimleri

Fiat Centoventi

Fiat Centoventi Hakkında Genel Bilgiler

Fiat Centoventi modeli firmanın en son ürettiği elektrikli modellerinden birisidir. 2020 yılında ilk defa tanıtımı yapılan araç 2022 yılında görücüye çıkmıştır. Farklı bir tasarıma sahip olan bu aracı jant, tavan, tavan rengi, tampon gibi birçok noktasını kendiniz tercih ederek tasarlama şansı ile birlikte firma tarafından size sunuluyor.

Fiat Centoventi hali hazırda satışta olmayan bir modeldir. Ancak beklenti olarak yakın gelecekte elektrikli bir model olarak sunuluyor. Fiat tarafından bir konsept araç olarak ilk olarak sunulan araç daha sonra adı ile birlikte tanıtımı firmanın 120. Yılı kuruluşunda yapılmıştır. Tamamen elektrikli olan bu araç kalitesi ve yüksek gücü ile dikkatleri toplamayı başarıyor.

Fiat Centoventi Teknik Özellikleri

Fiat Centoventi firma tarafından bir şehir içi arabası olarak tasarlanmıştır. 3680 mm uzunluğa, 1527 mm yüksekliğe ve 1846 mm genişliğe sahip olan bu araçta 2420 mm dingil aralığı bulunuyor. Araç standart 100 kilo menzil sunan bir pilin yanında bunun çeşitlenmesine ve arttırılmasına imkan sağlayan şekilde sunulacaktır.

Konsept olmasına rağmen bu aracın elektrikli tam dolu pil ile menzilinin 500 kilometre olması bekleniyor. Firmanın sunduğu ve bu sınıfta ki en ucuz model olmasıyla dikkat çekeceği aktarılıyor. Resmi sitesinde tanıtımı yapılan bu model için birçok seçeneğin tasarım anlamında kullanıcının inisiyatifine bırakıldığı net bir şekilde görülüyor.

Fiat Centoventi Yakıt Tüketimi Değerleri

Fiat Centpventi tamamen yeni bir elektrikli araç olmasından dolay ve ayrıca satışına başlanmadığı için elektrik tüketimi hakkında net bir bilgi şimdilik bulunmuyor. Menzil kapasitesinin ortalama olarak 100 ile 500 kilometre arasında olması beklendiği aktarılıyor. Bu da kullanıcının araç alırken tercih edeceği pil gücüne göre değişeceği tahmin ediliyor.

Elektrikli konsept modelin tam olarak ne zaman yollarda olacağı hakkında net bilgi olmamakla birlikte çok uzun bir süre almayacağı tahmin ediliyor. Firmanın 120 yılına özel olarak üretilen bir Fiat Centoventi modeli tasarımı, tarzı, iç dizaynı, konfor ve eğlence detayları ile kullanıcısına farklı bir deneyim sunmayı amaçlayarak gibi duruyor.

Fiat Centoventi Renk Seçenekleri

Fiat Centoventi müşterilerine çok farklı tasarım seçenekleri sunuyor. Modüler tavan yapısı için 5 farklı seçenek, 5 farklı tavan rengi, 5 farklı tampon imkanı ve renkli jantlar ile birlikte geliyor. Bu sayede stilinize uygun Centoventi modelini kendiniz tasarlamanıza firma tarafından izin verilmiş oluyor.

Modüler parçaların rahatça yerleştirildiği iç tasarım tam anlamıyla firmanın en ilgi çekici araçlarından birisi olduğunu bizlere gösteriyor. Hem dış hem de dış renk seçenekleri ile aracın özel bir yapıya kavuşmasına imkan tanıyorlar.

0 0 Oylar
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
haraketli araba