Rent Go Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Rent Go Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Rent Go Araç Kiralama firması tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir oto kiralama şirketidir. Tunalar Şirketi’nin yüz yıllık güvenilirliği ve geçmişi ile kurulan marka güvenli, sağlam ve yüksek hizmet anlayışı ile şirketler topluluğunun 30 yıllık otomotiv sektörü tecrübesini doğru hizmet anlayışı ile müşterilerine güler yüz ile sunuyor.

Geniş bir kadroya sahip olan araç kiralama firması girdiği bu sektörde yerli sermayeli şirketler arasında en iyisi olma yolunda önemli adımlar atmaya odaklanıyor. Sadece günlük araç kiralama hizmeti değil bununla birlikte kurumsal olarak hizmet alan şirketlere de uzun vadeli filo kiralama hizmetini veriyor. Tunalar tarafından 2007 yılında kurulan Rent Go şirketi sektörde sadece 3 araç ile giriş yapmıştır.

2008 yılında 15 araç, 2009 yılında filo 50 araca çıkmıştır. 2012 yılında araç sayısı 120’ye çıkarken şube sayısı 2’ye çıkmıştır. Şirket 2018 yılına geldiğinde 15 farklı ilde toplam 22 adet şube ile araçların kiralaması hizmetini detaylı bir şekilde sunmaya başlamıştır. Takvimler 2021 yılını gösterdiğinde hizmet verdiği noktayı 32’ye çıkaran firma bu sayısı 40’ın üzerine çıkarma konusunda çalışmalar yapıyor.

Rent Go Araç Kiralama çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin daha uygun fiyatlardan araç kiralamasını, bundan faydalanmalarını sağlama konusunda önemli hizmetler sunmaya odaklanıyor. Araç filosunu sürekli güncelleyen firma bu sayede sağlam ve sorunsuz araçlar ile sektörün en iyileri olma konusunda ilerlemeye devam ediyor. Şirket hakkında daha fazla bilgisi web sitesini ziyaret ederek almanız mümkündür.

Rent Go Firmasının Verdiği Hizmetler

Rent Go hizmetlerinin Türkiye’nin birçok kentinde sorunsuz bir şekilde sunma konusunda hizmetler sunuyor. Hem kurumsal hem de bireysel olarak araç kiralama hizmetlerini Türkiye’nin 42 noktasında insanlara sunma konusunda çalışıyor.

  • Günlük Araç Kiralama
  • Kurumsal Araç Kiralama
  • Uzun Dönem Araç Kiralama

Bu hizmetlerini belirledikleri genel kiralama koşulları ve kiralama şartlarına uygun olarak müşterilerine sunuyor. Yüksek kaliteli bir şekilde hizmetlerini genişleten firma güler yüzlü ve profesyonel personeli ile hem ofislerinden hem de havalimanı noktalarından gerektiği şekilde sunuyor. Sizde bu hizmetleri alırken ister yüz yüze isterseniz telefonla iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rent Go Müşteri Hizmetleri

Rent Go müşteri hizmetleri ile farklı şekillerde irtibat kurmanız mümkündür. Tabi bunu yaparken gerekli şekilde adım atmanız ve ona göre ilerleme kaydetmeniz gerekiyor.

  • Rezervasyon : 444 40 61
  • Web Site Adresi: rentgo.com
  • Mail Adresi: info@rentgo.com
  • Genel Müdürlük Numarası: 0216 379 82 82

Bunun yanında web sitesinde bulunan iletişim formu üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür. Whatsapp üzerinden iletişim kurmak 7/24 mümkün kılınıyor. Buradan bilgi alabilir, destek sağlayabilir ve sorunları, sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Rezervasyon hizmeti her gün 08:00 ile 20:00 saatleri arasında sorunsuz bir şekilde veriliyor. Sizde bu hizmetlerin detaylarını müşteri hizmetleri yetkileri ile bu yollardan herhangi bir tanesini tercih ederek kurmanız sağlanıyor.

Rent Go Şubeleri

Rent Go şube sayısını giderek arttırıyor. Bu konuda öncelik havalimanlarına veriliyor. Daha çok iş yapan havalimanları tercih edilmekle birlikte giderek Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şehir merkezlerinde ve havalimanlarında kaliteli bir şekilde araç kiralama hizmetlerini sunuyorlar. Türkiye genelinde 42 şubesi bulunan şirketin öncelikleri havalimanlarında bulunuyor.

Bu ofisler ile iletişime geçerek hangi aracı kiralama şansınız olduğunu, ödeme koşullarına ve kiralama süresi hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır. Bu konuda sizlere deneyimli personel ve güler yüzlü hizmet ile gerektiği şekilde yardımlarını sunacaklardır. Sizlerde bu sayede doğru hizmetlerden yararlanabilecek ve ulaşım probleminizi rahatça ortadan kaldırabileceksiniz. İster mail atabilir isterseniz ofisin direk numarasını arayarak onlardan gün boyu bilgi alabilirsiniz.

haraketli araba