Zeplincar Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Zeplincar Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Zeplincar ülkemizde kurulan araç kiralama hizmeti veren şirketlerden bir tanesidir. 2001 yılında faaliyetlerine başlayan şirketin kurucusu ve sahibi Hakan Sevim’dir. Başlangıçta sadece 15 araç ile yola çıkan şirketin tam adı Zeplin Car Rental olarak belirlenmiştir. Kısa sürede önemli adımlar atmayı başaran şirket 81 ofis noktasında ve 25 binin üzerinde ki araç sayısı ile ülkemizin en büyük araç kiralama şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Zeplincar araç kiralmaa şirketi 2005 yılında sektörde fark yaratan Zeplin Kurumsal Üyelik Sistemi’ni hayata geçirerek kurumsal firmalara ve özel şirketlere kısa dönemli, uzun dönemli araç kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışının yanında geniş araç filosu, ürün çeşitliliği sayesinde verilen hizmetin geri dönüşlerinin pozitif olmasını sağlamayı başarmıştır.

Zeplincar vermiş olduğu araç kiralama hizmetlerinin ayanında temizlik, anti bakteriyel temizlik, kontrol, ekspres işlemleri gibi birçok konuda da özel hizmetler sunmaktadır. Türkiye’nin oto kiralama firması olarak kendini tanımlayan şirket çalışmalarını sürekli olarak geliştirme ve 2000 binin üzerinde günlük ortalama oto kiralama hizmetiyle önemli bir noktada yer alıyor.

Vermiş oldukları araç kiralama hizmetlerini özel bir şekilde belirlenen kiralama koşulları ile veren şirket hem kendini hem de müşterilerini koruma altına aldığı kullanıcı sözleşmesini de sunuyor. Sizlerde bu sayede full kaskolu araç, mini hasar sigortası, ihtiyarı mali mesuliyet sigortası ve iptal güvence sigortasından yararlanarak uygun fiyat politikası ile sunulan araçları kiralayabilirsiniz.

Zeplincar Firmasının Verdiği Hizmetler

Zeplincar Araç Kiralama şirketi önceliğini kurumsal olarak hizmet vermeye çalışan bir şirkettir. Sizde kurumsal hizmetten yararlanmak için şirketle iletişime geçerek verilen hizmetten rahatça yararlanma ve kaliteyi kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Tabi bunun yanında günlük olarak araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Günlük Araç Kiralama
  • Aylık Araç Kiralama
  • Uzun Dönem Araç Kiralama
  • Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal olarak verilen hizmetten yararlanabilmek için öncelikle şirketin sunmuş olduğu Kurumsal üyelik sistemine dahil olmanız gerekiyor. Bunun ardından sizin için özel olarak açılacak menüden aylık araç talep formunu doldurabilir ve bireysel aylık araç talebinde bulunabilirsiniz.

Zeplincar Müşteri Hizmetleri

Zeplincar tarafından sunulan tüm hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak, araç kiralamak ve rezervasyon yapabilmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için belirlenen birçok farklı seçenek vardır. Şirketin sitesine giderek üye olup daha fazla yardım almanız da mümkündür.

  • Web sitesi: zeplincar.com
  • Mail adresi kurumsal@zeplincar.com
  • Telefon Numaraları: 0 212 273 29 33 – 0 212 273 24 00
  • Müşteri Hizmetleri 0850 800 01 34
  • Fax: 0 212 273 28 28

Bu müşteri hizmetlerinin yanında isterseniz web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak buradan daha fazla bilgi almanız mümkündür. Kaliteli ve yüksek anlayışı ile sunulan bu hizmetlerden yararlanmak, detaylı bilgi almak ve kurumsal olarak araç kiralamayı öğrenmek için tek yapmanız gereken doğru adımı atmak olacaktır.

Zeplincar Şubeleri

Zeplincar ülkemizin neredeyse tüm noktalarına yayılmayı başarmış ve en çok şubesi olan araç kiralama firmalarından bir tanesidir. Türkiye’nin 82 farklı noktasında şubesi bulunan şirketin birçok personeli bulunuyor. Profesyonel hizmet verme anlayışına sahip olan şirket kaliteli personel yapısı ile müşterilerine hem yüz yüze hem de telefon ile sohbetlerde gerekli ilgiyi göstermeye dikkat ediyor.

Yenilikçi çalışmalar yapan şirket mail, telefon ve yüz yüze görüşmelerde gerekli bilgiyi üyelerine sunuyor. Şubeleri ile ister yüz yüze giderek görüşmek için açık adres bilgilerine isterseniz özel telefon numaralarına ulaşmanız mümkündür. Bu sayede istediğiniz havalimanına ulaşma, araç teslim alma, aracı teslim etme, yaşanan bir sorunun kısa sürede giderilmesini sağlama konularında gerekli yardımı müşterilerine gerekli şekillerde sunmayı başarıyorlar.

haraketli araba