Chery’den Yeni SUV: OMODA 7!

24 Nis 2024
0 Yorum
Chery’den Yeni SUV: OMODA 7!
İÇİNDEKİLER

Çinli otomobil üreticisi Chery‘nin çevre dostu odaklı SUV markası OMODA, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Marka, ilk global modeli OMODA 5‘in lansmanının ardından bir yıl gibi kısa bir sürede, tasarım ve teknoloji alanlarında önemli yenilikler içeren yeni modeli OMODA 7’yi dünya pazarlarına sunmaya hazırlanıyor. Yeni modelin nisan ayı sonunda satışa çıkması planlanıyor.

Yenilikçi tasarım ve heyecan verici özellikler!

Tanıtım görsellerine bakıldığında, OMODA 7, yenilikçi ve dinamik tasarım diliyle öne çıkıyor. Her açıdan farklı ve taze bir tarz sunan bu model, keskin ve özgün çizgileriyle ön plana çıkarken, zarif ve pürüzsüz omuz çizgileriyle profilden de göz dolduruyor. Arka kısmında şimşek şeklinde tasarlanmış aydınlatma grubuyla hem teknolojiyi hem de estetiği ustaca birleştiriyor. OMODA 7, avangart bir tasarımla SUV estetik anlayışını yeniden tanımlıyor ve OMODA 5’e kıyasla daha büyük boyutları ile daha üst bir segmentte konumlanıyor.

Teknoloji ve kullanıcı deneyimi odaklı yenilikler

OMODA 7, sürüş deneyimini akıllı teknolojilerle zenginleştirirken, modaya uygun ve teknolojik tasarım anlayışını koruyor. Eğlenceli ve yenilikçi sürüş deneyimleri, son teknoloji enerji çözümleri ve kapsamlı güvenlik özellikleri ile dikkat çeken OMODA modelleri, böylece pazardaki rekabetçiliğini artırarak genç tüketiciler arasında popüler bir seçenek oluyor. Markanın ilk global modeli olan OMODA 5’in ardından gelen C5 ve tamamen elektrikli E5 modelleri de bu yenilikçi çizgiyi devam ettiriyor. Bu strateji, OMODA’nın marka algısını yeniden şekillendiriyor ve çevre dostu teknoloji ile benzersiz estetik trendlerde öncülük ediyor.

OMODA 7’nin uluslararası tanıtımı

Özellikle, tamamen elektrikli OMODA E5 modeli, mart ayında bir önceki aya kıyasla %65 büyüme göstererek 2024 yılında küresel A0 sınıfı tamamen elektrikli SUV segmentinde en hızlı büyüyen model olma yolunda ilerliyor. OMODA, nisan ayının sonunda Beijing Uluslararası Otomobil Fuarı’nda OMODA 7 modelini tanıtacak. Bu etkinlikte aynı zamanda OMODA E5 modeli de sergilenecek. Etkinlik, yeni marka ekosistemi ve küresel kamu refahı girişimlerini duyurmak üzere geniş bir uluslararası izleyici kitlesini ağırlayacak. OMODA, nisan ayı boyunca uluslararası etkinlikler ve yeni stratejilerle sektörde sürprizler yapmaya hazırlanıyor.

Popüler Chery Modelleri

haraketli araba