Budget Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Budget Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Budget, ABD’nin Los Angeles şehrinde 1958 yılında kurulmuş olan bir araç kiralama firmasıdır. Türkiye’de hizmet vermeye 1992 yılında başlamıştır. 2005 yılında Avis oto kiralamanın bir alt şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya genelinde 20 binin üzerinde çalışanı bulunan şirket araç kiralama hizmetinin yanında farklı hizmetler ile müşterilerini memnun etmektedir.

Budget oto kiralama şirketinin kurucuları Morris Mirkin ve Jules Lederer’dir. 10 araç ile sektöre giriş yapan şirket Türkçe anlamı “bütçe” olan adıyla uygun fiyatlı hizmetler ile kısa sürede uluslararası bir şirket olmayı başardı. 1987 yılında hala açılan şirket, 1997 yılında yapılan düzenleme ile birlikte Budget Group adını alarak hizmetlerine daha kurumsal olarak çalışmaya devam etti.

Budget şirketi 2002 yılında Avis tarafından satın alındı. Sürekli olarak büyümeye devam eden şirketin Amerika’da 1900’ün üzerinde, dünya genelinde 2 binin üzerinde ofisi bulunmaktadır. Şirket faaliyetlerini bir kısmını kendisi yönetirken, bir kısmını da lisans sahiplerine vererek o şekilde yönetmektedir.

Budget faaliyetlerini 128 farklı ülkede aynı anda sunuyor. Sunduğu araç kiralama hizmetleri arasında araba, kamyon ve minibüs gibi farklı çeşitlerde bulunuyor. Günlük araç kiralamanın yanında kurumsal ve filo araç kiralama hizmetleriyle ticari araç kiralama hizmetini de ofisleri, hava limanı noktaları üzerinden sunuyor. Uygun fiyat politikası ile genelde daha düşük segment araçlar kiralama hizmetini müşterilerine sunuyor.

Budget Firmasının Verdiği Hizmetler

Budget farklı türde hizmetlerini uygun ve güvenilir bir şekilde müşterilerine sunuyor. En çok tercih edilen araç kiralama hizmeti genelde daha uygun fiyata sunulması sebebiyle dikkat çekiyor. Firmanın sunduğu tüm hizmetler şu şekildedir.

  • Kurumsal Kiralama
  • Bireysel Kiralama
  • Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer
  • Budget İstediğin Yerde
  • Budget Tam Destek
  • Aylık Araç Kiralama

Bu hizmetlerin hepsi için detaylı olarak bilgi almak için iletişim kurmak mümkündür. Hizmetinizi hangi ofisten, hangi tarihte almak istediğiniz de öğrenmek çok kolaydır.

Sunulan hizmetlerde sorun olmaması için farklı güvenceler firma tarafından müşterilerine sunuyor. Gerekli destek 7/24 sunularak her türlü sorunun kısa sürede çözülmesi sağlanıyor. Bu anlamda geniş araç filosu sayesinde Türkiye’nin birçok noktasında ve uluslararası bağlantı noktalarında araçları istediğiniz zaman alma ve teslim etme imkanı sunuluyor.

Budget Müşteri Hizmetleri

Budget müşteri hizmetleri konusunda farklı yolları kullanmanıza imkan veriyor. Rezervasyon yapılması, bilgi alınması, kiralama işleminin ardından yaşanan sorunlarda farklı destek hizmetleri de sunuluyor. Bunun için kullanılabilecek iletişim kanalları şu şekildedir.

  • Rezervasyon: rez@budget.com.tr
  • Müşteri Hizmetleri numarası: 444 4 722
  • Web Site Adresi: budget.com.tr
  • Yurt dışı hizmetler için : 0 216 444 4 722

Tüm bu iletişim hizmetlerinin yanında web sitesi üzerinde bulunan bize ulaşın formunu da kullanarak şirketin müşteri hizmetleri yetkililerine günün her saatinde bulunabilirsiniz. Sorunların çözümü ve yardımcı olunması için 7/24 tam destek hizmeti şirket tarafından veriliyor.

Bu adreslerin yanında ülkemizin birçok noktasında bulunan ofisleri de ziyaret ederek müşteri temsilcileri ile yüz yüze konuşarak gerekli bilgiyi ve desteği almak mümkün olacaktır.

Budget Şubeleri

Budget müşterilerine gerekli hizmeti şubeleri üzerinden sunuyor. Farklı lokasyonlarda bu ofisleri ve şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Şehir merkezlerinde bulunan ofisler, havalimanlarında bulunan ofisler ve yolda bulunan ofis çeşitleri bulunuyor. Web sitesi üzerinden hangi ofisi tercih edeceğinizi rahatça bulabilir ve onun hakkında tüm bilgileri birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Genelde firma hizmetlerini büyük şehir merkezlerinde ve şehrin en önemli noktaların müşterilerine sunuyor. Havalimanları genelde tüm gün çalışırken, aracı almak ve teslim etmek bu noktalarda daha mümkün olabiliyor. Gerekirse şehir lokasyonlarında bu hizmeti almak daha kolay ve basit olabiliyor. İletişim geçerek hangi aracın ne zaman, nasıl teslim alacağı konusunda iletişim geçebilirsiniz.

haraketli araba