Garenta Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Garenta Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Garenta tamamen yerli sermaye ile kurulan bir araç kiralama firmasıdır. Anadolu Grubu çatısı altında kurulan şirketin merkezi İstanbul’da bulunuyor. İzzet Özilhan ve Kamil Yazıcı tarafından temelleri 1949 yılında atılan şirket günümüzde ülkemizle birlikte 19 farklı ülkede hizmetlerini veriyor. Garenta şirketin genişlemesi sonucunda atılan adımlar ile 2014 yılında kurulmuştur. Çelik Motor çatısı altında kurulan şirket kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veriyor.

Garenta yüzde yüz yerli sermaye ile kurulduktan sonra kısa sürede önemli miktarda ilerleme kaydetmeyi başarmış, kısa dönemli ve uzun dönemli, bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetlerini sunuyor. 2021 itibariyle 57 şubeye ulaşan şirket genelde büyük şehirlerde bu hizmeti havalimanları ve şehir merkezlerinde isteyen herkese sunmayı başarıyor.

Firma araç kiralama hizmetini Miniyol üzerinden sunmayı başarıyor. Tabi bunun yanında şubeleri, telefon numarası ve diğer iletişim adreslerini kullanarak araç kiralama hizmeti almanız sağlanıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan şirket ülkemiz dahil olarak gelişmiş altyapısı ile dünyanın birçok ülkemizde beklentileri karşılaşmak için çalışmalar yürütüyor.

Garenta hizmetlerini farklı şekillerde sunuyor. Yeni nesil araç kiralama hizmeti, filo kiralama hizmeti ve bunların hepsinin uygun bir şekilde yapılması için hazırlanan özel kampanyalar sunuluyor. Kiralama koşulları konusunda ve aylık sabit fiyattan araç kiralama konusunda hizmet verme konusunda ideal bir hizmet sunuyor.

Garenta Firmasının Verdiği Hizmetler

Garante öncelikli olarak bireysel olarak araç kiralama hizmeti sunuyor. Bunun dışında ayrıca sabit fiyatlı aylık kiralama seçeneği de firma tarafından sunuluyor. Bunun dışında farklı hizmetler de ideal şekilde piyasa şartlarına uygun olarak sunuluyor.

  • Sabit Fiyatlı Aylık Kiralama
  • Kurumsal Kiralama
  • Filo Kiralama

Araç teslimi, kiralama süresi, yakıt tüketimi ve sigorta gibi durumların yanında trafik cezaları için özel olarak belirlenen hizmetler sunuyor. Değişiklik gibi konularda gerekli imkanı da sunan Garenta genel olarak araç kiralama hizmeti ile müşterilerini memnun etmeye odaklanıyor.

Garenta Müşteri Hizmetleri

Garenta şirketinin merkezi İstanbul’da bulunmakla birlikte ülkemizin birçok noktasında müşterileri için ofisleri ile hizmet veriyor. Ancak şubeye ve merkeze gitmeden iletişime geçmek için web sitesi, telefon numarası ve mail adresi ile onlarla iletişim kurabiliyorsunuz.

  • Web sitesi: garenta.com.tr
  • Telefon numarası: 0 216 656 26 00
  • Mail Adresi : info@garenta.com.tr
  • Rezervasyon numarası: 444 5 478
  • Acil Yardım numarası: 0 850 222 5 478

Müşteri hizmetleri firma tarafından sabah 08:00 ile gece 12:00’a kadar devam ediyor. 7/24 saat yol yardım desteği ve acil yardım hizmeti de sunuluyor. Popüler şehirlerin yanında küçük şehirlerde hizmetlerini gerekli şekilde sunan Garenta firması büyüme konusunda doğru çizgisini sürdürmeye devam ediyor.

Garenta Şubeleri

Garenta firması ülkemizin 37 farklı ilinde birçok şubesi ile müşterilerine araç kiralama, filo kiralama, kurumsal kiralama hizmetini sunuyor. Havalimanlarında bulunan özel müşteri noktaları sayesinde rahatça araçlarına ulaşabilme, teslim etme hizmeti de sunuluyor. Web sitesi üzerinden şube bilgilerine ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir, haritadan yerini rahatça öğrenebilirsiniz.

Ayrıca şubelerin hangi günlerde ve hangi saatler arasında çalıştığını rahat bir şekilde öğrenmeniz mümkün olabilir. Yüze yakın şubesi ve binlerce aracı ile müşterilerinin rahatça istedikleri noktalardan uygun fiyat ile araç kiralama hizmeti almasına imkan sağlanıyor. Tabi bu hizmetin yanında şirket şube yetkileri ile acil yardım, sigorta, trafik cezaları, yakıt durumu hakkında da müşterilerine yeterli bilgi aktarımını sağlıyor.

Garenta şubeleri ile sizlerde rahatça iletişime geçme, direkt onlara ulaşma, bilgi alma, araç rezervasyonu yapma ve kiralama hizmetini gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

haraketli araba