Hertz Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Hertz Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Hertz araç kiralama firması Amerika’da 1918 yılında kurulan bir şirkettir. Günümüzde dünyanın 150 farklı ülkesinde 8 binin üzerinde ofisiyle birlikte bu hizmetlerini 100 yılı aşkın bir süredir vermektedir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı sayesinde araç kiralama, aylık araç kiralama, filo kiralama ve farklı rehberler ile hizmetlerini sunuyor.

Bu hizmetlerinin yanında yurt dışı bağlantıları sayesinde dünyanın birçok noktasında rezervasyon yapabilme her sınıftan araç kiralama hizmeti alma şansını sizlere sunuyor. Günlük araç kiralama ve aynı zamanda uzun dönemli araç kiralama hizmeti sunan şirketlerden bir tanesidir. Fortune 500 listesinde 326 sıraya sahip olan şirket ülke sayısına giderek arttırmaktadır. Bir dönem ekonomik sorunlar yaşasa da hala işlerine devam etmektedir.

1918 yılında Walter J. Jacobs tarafından kurulmuştur. Araç kiralama konusunda çok sayıda yeni hizmeti ve teknoloji sektöre sokan firma ülkemizde 2001 yılında giriş yapmıştır. Asya Nakliyat tarafından hakları alınarak bu şirket altında ülkemizde hizmet vermeye başlamış bir şirkettir. Ülkemizde çok sayıda ofisi bulunan şirket birçok standart anlamında üst sıralarda yer almaktadır.

Hertz Türkiye gerekli iletişim ağları, çok sayıda şubesi ve ofisi ile ülkemizde 7/24 araç kiralama hizmeti veren global bir yapıya sahiptir. Önceden fiyat alınabilir, rahatça rezervasyon yaptırılabilen şirket aynı zamanda yurt dışı içinde aynı hizmetleri sunan ender firmalardan bir tanesidir. Web sitesi üzerinden araç kiralama yapılabilen şirkete aynı zamanda 444 0 227 numarası üzerinden de ulaşmak mümkündür.

Hertz Türkiye Firmasının Verdiği Hizmetler

Hertz Türkiye global bir şirketin ülkemizde ki şirketi olarak faaliyetlerine 2001 yılından itibaren vermektedir. Dünyanın en eski araç kiralama şirketinin sahip olduğu ve 160’dan fazla ülkede verdiği hizmeti yüksek kalite anlayışı ve profesyonel personelleri ile birlikte sunmaktadır.

 • Günlük Araç Kiralama
 • Aylık Araç Kiralama
 • Filo Kiralama
 • Uzun Dönem Araç Kiralama

Global anlamda şirket dünyanın ender hem günlük hem de uzun dönem araç kiralama hizmeti veren şirketleri arasında yer alıyor. Kampanyaları sayesinde bu hizmetleri daha kolay ve uygun bir şekilde müşterilerine sunma konusunda doğru adımlar atıyor. Rahatça ulaşabilen lokasyonlarda hizmet veren şirkete birçok farklı noktadan ulaşmakta mümkündür.

Hertz Türkiye Müşteri Hizmetleri

Hertz Türkiye ile iletişime geçebilmek için farklı yolları kullanmanız mümkündür. 7/24 hizmet anlayışı ile yardımcı olan şirkete mail adresi, telefon numarası ile ulaşmak mümkündür.

 • Rezervasyon Hattı: 444 0 227
 • Genel Müdürlük Numarası: 0 216 444 0 227
 • 7/24 Yol Yardım Hattı: 444 0 227
 • Mail Adresi : musterihizmetleri@hertz.com.tr
 • Bayilik: bayi@hertz.com.tr
 • İnsan kaynakları: insankaynaklari@hertz.com.tr
 • Web Site Adresi: hertz.com.tr

Bu iletişim adreslerinin hepsinden istediğiniz hizmeti almak için günün her anında iletişim kurmanız mümkündür. Araç kiralama hizmetini almak ve bilgi almak için web sitesinde bulunan araç kiralama bölümünü de tercih edebilirsiniz. Bu anlamda kaliteli ve gerekli hizmeti sorunsuz bir şekilde tüm müşterilerine hem bireysel hem de kurumsal olarak verme konusunda başarılı bir iş çıkarıyor.

Hertz Türkiye Şubeleri

Hertz Türkiye ülkemizde şube sayısı anlamda rakipleri ile çok yakında bulunmuyor. Daha çok Marmara ve Ege bölgesinde büyük şehirlerde lokasyonları bulunan şirket her ofiste rezervayon hizmeti sunuyor. Buradan şubelere ait açık adres bilgilerini ve aynı zamanda telefon bilgilerini kolayca alma şansınız var.

Genelde şubeleri olduğu şehirler arasında İzmir, İstanbul, Bursa, Adana, Diyarbakır ve Tekirdağ bulunuyor. Sizde bu şubeler arasında istediğinizi arayarak verilen araç kiralama hizmetleri hakkında bilgi alabilir, onlarla iletişime geçerek gerekli bilgilere ulaşarak rahatça bu işlemleri yapabilirsiniz. Bu konuda sizlere her türlü yardımı profesyonel bir şekilde sunuyorlar.

haraketli araba