Yolcu360 Araç Kiralama Firması

18 Ağu 2022
0 Yorum
Yolcu360 Araç Kiralama Firması
İÇİNDEKİLER

Yolcu360 2015 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan bir araç kiralama firmasıdır. Basit bir tık ile birkaç dakika içerisinde araç kiralama işleminizi yapmanızı sağlayan şirket gerekli alanlarda inceleme yaptıktan sonra kısa sürede araç kiralama yapmanıza yardımcı olacak uygun aynı zamanda pratik çözümler sunma konusunda önemli bir adım atmıştır.

Yolcu360’in sloganı “Mutluluk saplantılı bir kurum” olmaktır. Bunun içinde onlarla bağlantı kuran tüm müşterileri mutlu etmek için gerekli olan adımı atma konusunda 2015 yılında bu tarafa sürekli olarak gelişim gösteriyor. Firma hizmetlerini sadece yurt içinde değil aynı zamanda bağlantı kurulması halinde yurt dışında da aynı kalite ile sunmayı başarıyor.

Şirket hizmetini cep telefonu uygulamaları ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden sunuyor. Web sitesi üzerinden şirket ile iletişime geçmek, uygun araç araması yapmak ve bunun yanında en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini sunmak için gerekli olanı bulmak daha kolay oluyor. Türkiye’nin ve önemli lokasyonlarda yer alan araç kiralama firmaları ile yaptığı anlaşmalar sayesinde istediğinizi bulmak çok kolay oluyor.

Yolcu360 üzerinden araç kiralama yapılabilecek şirketler arasında Asal Car, Budget, Europcar, Greenmotion, Sixt, Windycar, Avis, Central, Goldcar, Rent Go, Turmobil gibi birçok şirket var. Belirli günler arasında hangisinin size uygun olduğunu ve en hesaplı olanın hangisi olacağı bulmak önemli olacaktır. Tüm bunları size rahatça tek bir “tık” ile erişebilme şansı sunuyor.

Yolcu360 Firmasının Verdiği Hizmetler

Yolcu360 basitçe tanımlamak gerekirse online olarak tüm araç kiralama şirketleri arasında en uygun seçeneği bulmanıza yardımcı olan bir firmadır. İşlemlerini online olarak sunan şirketin hizmet seçenekleri arasında şunlar vardır.

  • En Uygun fiyatlı araç kiralama,
  • İstediğiniz firmadan araç kiralama,
  • Koşulsuz bir şekilde iptal etme ve %100 geri ödeme,
  • Yolcu360 Partner hizmeti alma,

Bu sayede insanların mutlu olması, depozito, toplam kilometre sınırı, nereden alınabileceği, vites tercihi ve daha birçok aracın nasıl kiralanabileceği hakkında bilgi sahibi olmak bu açıdan mümkün oluyor. Bunun yanında firma müşterilerine özel birçok kampanyaya ulaşma şansı da sunuyor. Devamlı olarak güncellenen kampanyalar sayesinde birçok avantajdan yararlanma imkanı sunuluyor

Yolcu360 Müşteri Hizmetleri

Yolcu360 olarak müşteri hizmetleri etkin bir şekilde kullanılıyor. İlk olarak web sitesi üzerinden siteye giriş yapabilir ve hizmetlerinin detaylarına bakabilirsiniz. Firma tüm işlemlerini internet ve mobil üzerinden sağlıyor. Bunun için tercih edilen seçenekler şu şekildedir.

  • Web site adresi: yolcu360.com
  • Misafir Merkezi: 0 850 360 7 360
  • Mail adresi: info@yolcu360.com

Bu yöntemlerin hepsi ile şirket ile müşteri olarak yakından iletişim kurmanız, hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ayrıca rezervasyonda yapmanız mümkün olacaktır. Birçok sosyal medya hesabını da tabip ederek sunulan kampanyalar ve diğer hizmetler hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. En uygun araç fiyat garantisini sunan şirket bunu tüm araç kiralama şirketleri üzerinden sizlere sunmaktadır.

Yolcu360 Şubeleri

Yolcu360 şubeleri olmadan araç kiralama hizmeti sunan bir aracı kurumdur. Ülkemizde ve tercih ettiğiniz bölgede araç kiralama hizmeti veren şirketlerin hangisinin en uygun olduğunu, hangisinde size uygun olan aracın bulabileceğiniz tercih edebileceğiniz bir şirket politikası vardır.

Bu sayede en uygun fiyat ile kolay bir şekilde aracınızı rezerve etmeniz, istediğiniz zaman aralığında kiralamanız ve ödemenizi banka kartı veya kredi kartı üzerinden online olarak yapmanıza imkan verilmektedir. Şirketin ama merkezi İstanbul, Kadıköy’de yer almaktadır. 24 saat boyunca iletişim kolaylığı sunan şirket farklı türden kampanyalar ile müşterilerinin rahatça memnun olmasını ve istedikleri aracı kiralamalarına imkan sağlamış oluyor.

haraketli araba